Kurzy pro tanečnice a hostesky

Na profesionální úrovni tanečnic i hostesek nám záleží. Staráme se proto o kompletní průpravu a poskytujeme podporu pro neustálé zdokonalování. 

lokalita kurzů: Ostrava a Praha

maximální počet účastnic: 5 tanečnic / hostesek 

Naše kurzy probíhají v komornější atmosféře při nižším počtu zúčastěných. Jenom tak získáš skutečně individuální průpravu, z které si skutečně hodně odneseš. 

Pohybový kurz – Seznámení s pole dance

Tento kurz je primárně určen začínajícím a mírně pokročilým tanečnicím. Hodně si toho ale odneseš i pokud jsi tanečnice s dlouholetou zkušeností, osvojíš si totiž nové přístupy a potvrdíš si svou pohybovou formu

Kurzem Tě provede tým zkušených profesionálů uzpůsobující svou výuku podle Tvých konkrétních pohybových schopností. Před kurzem samotným Tě proto vyzpovídáme, abychom si objasnili Tvou aktuální úroveň. Daný kurz pak bude připraven na míru právě pro Tebe. 

Úplné začátečnice: 

 • seznámení se pole dance, 
 • rozcvička na zahřátí
 • držení tyče, 
 • základní kroky a otočky, 
 • nacvičení krátké choreografie,
 • závěrečné protažení. 

Po tomto kurzu už nebudeš úplnou amatérkou, hodně si toho odneseš a získáš znatelnou míru jistoty při tanci. Schopnost udělat pěkné vystoupení na stege zaručena. ?

Mírně pokročilé / středně pokročilé:

 • rozcvička,
 • náhledový tanec před lektorkou, 
 • individuální výuka na základě schopností tanečnice,
 • po tvrdé dřině pořádné závěrečné protažení.  

Nově naučené prvky je dobré hned vyzkoušet i v obutí, doporučujeme proto s sebou vzít taneční boty. ??

Věříme, že si každá tanečnice z lekce odnese spoustu nových zážitků a dále se zdokonalí. Průběžné vzdělávání je potřebné, vždy je co zlepšova a na čem pracovat. 

Kurz vizáže

Při své práci musíme být neodolatelné. Tento kurz je vhodný pro všechny začínající tanečnice  a hostesky, ale vlastně pro všechny dámy, které chtějí být krásné a působit upraveně. 

Kurz trvá 2-3 hodiny času, ale záleží také na interakci zúčastněných. Rozdělen je do 3 částí:

 • hygiena,
 • zdraví,
 • make-up. 

Tanečnice si musí být vědomy, že s vizáží vše přímo či nepřímo souvisí. Pokud chceš být neodolatelná, žádaná a jako tanečnice mít úspěch a  vydělávat hodně peněz, svůj vzhled nesmíš nikdy opomíjet. ?

Kurz obchodních dovedností pro tanečnice a hostesky 

Tento kurz je pro všechny tanečnice, které chtějí vydělávat a pochopit o čem naše práce je. Dozvíš se, co při práci tanečnice  je a není povoleno, seznámíš se s etickým kodexem tanečnice (ano, to vážně existuje ?), seznámíme Tě se specifikací typů zákazníků a taktéž i spolupracovnic / tanečnic. Také Tě zahrneme dalšími konkrétními doporučeními, které se nám v praxi osvědčily. To ale není vše a rozhodně se je na co těšit. Času stráveného na tomto kurzu nejde litovat a brzy Ti v práci přinese konkrétní výsledky. ?

Ceny kurzů

Pokud se rozhodneš spolupracovat s naší agenturou a začneš pracovat v klubu, tyto kurzy jsou na naše náklady

V případě, kdy jako tanečnice své angažmá už máš a chceš se pouze samostatně dál rozvíjet a komunikovat s naší komunitou, stojí účast na kurzu od 300-2950 Kč.  

Přinášíme i další druhy odborných kurzů. Naším cílem je Ti co nejvíce usnadnit náročnou cestu za svobodou a dobrodružstvím. Především začínající tanečnice si mohou připadat ztracené a my jsme tu pro ně, aby si nepřipadaly samy. Ještě více informací se proto dozvíte po registraci do našeho portálu a přihlášení. 

Naše dveře jsou Ti vždy otevřeny. Rádi Tě v Tvé profesionální dráze budeme dále rozvíjet a předáme Ti know-how zkušených tanečnic.