5 tipů jak začít s prací tanečnice

Chceš se bavit, cestovat, poznávat nové lidi, nová místa, nové země, kultury, speciality místní kuchyně a zároveň vydělávat spoustu peněz? Pak je práce tanečnice nebo nápojové hostesky to pravé pro Tebe! Tato práce Ti otevře dveře a získáš skvělé zkušenosti k nezaplacení.

Možná Tě ne jednou napadlo to zkusit, ale následně Tě ovládl strach a Ty jsi se raději vrátila k jistotě a k rutině, která Tě nenaplňuje a nic Ti nedává. Právě proto, jsme se rozhodli Ti pomoci a sepsali jsme 5 tipů, jak začít.

Začni pracovat sama no sobě

V případě, že máš dostatek sebevědomí a nebojíš se jít do nových výzev, pak ber tento tip za bezpředmětný. Pokud toužíš vydělávat nadstandardní peníze a láká Tě noční život plný zábavy, ale nemáš dostatečné sebevědomí, stačí na sobě začít pracovat. Nejjednodušší je začít pracovat na svém zevnějšku. Vypadat dobře a opečovávaně je nezbytný předpoklad pro úspěch v této branži.  Každá žena a dívka je jedinečná a krásná a opečovávaný vzhled její krásu ještě podtrhne a tím roste její sebevědomí. Nezapomínej na duševní rovnováhu. Jak se říká, ve zdravém těle, zdravý duch 🙂 

Tak neztrácej čas, zvol si tu pravou pohybovou aktivitu, zajdi si do fitka, na lekci jógy či jen tak se proběhnout nebo projít do přírody. Pečuj o svou pleť, vlasy, nehty a dbej na správnou výživu. Budeš se nejen cítit dobře, ale i vypadat skvěle.

Neboj se

S určitým ostychem je do začátku nutno počítat, ale je potřeba ho odložit stranou. Při práci  tanečnice se oceňuje snad nejvíce sebevědomí, které zaručuje úspěch. Takže NÁDECH VÝDECH, vztyčenou hlavu a bez ostychu hurá do práce!

Představ si, že jsi na párty. Zatancuješ si, prohodíš pár vět, dáš si drink. Nejsi si jistá v pohybech? Nevíš si rady s líčením? Cizí jazyky Ti nejsou zrovna vlastní? Nevadí, to jsou věci, které se dají naučit a rozhodně nejsou překážkou k tomu začít. Ať už nějakým kurzem nebo třeba sledováním videí na YouTube.

Urči si priority

Důležité je hned na začátku si určit cíl a prioritu, nastavit si, čeho chceš prací dosáhnout. Stejně tak, jako Tvým cílem může být procestovat co nejvíce zemí nebo poznat nové lidi a skutečně se uvolnit a zažít nové věci, můžeš si nastavit za cíl finanční nezávislost.

Možná úskalí

Každý nový začátek s sebou přináší i úskalí, se kterými je nutno počítat dopředu a neznepokojovat se. Pokud jsi práci nikdy nedělala, je naprosto normální, že výsledky nebudou hned astronomické. Je potřeba se učit a být otevřená novým zkušenostem. Mezi slečnami občas zavládne rivalita, která by Tě neměla vyvést z míry, naopak by Tě měla naučit tyto situace řešit v rámci slušného chování a případně Tě motivovat být v práci lepší. 

Najdi si parťačku

Ve dvou se to lépe táhne zde platí dvojnásobně. Není to podmínkou, ale je lepší, pokud si najdeš k sobě kamarádku, která bude chtít sdílet cestu za sny s Tebou. Případné komplikace se pak řeší snadněji a sdílení radosti z práce je dvojnásobné. Nemáš kamarádku, která má podobné cíle jako ty? Pak nemusíš věšet hlavu. Můžeš si vyhledat nějakou agenturu, která Ti se vším pomůže. Prostřednictvím agentury si můžeš najít i nové přátele, u kterých víš, že to mají stejně, nebo aspoň podobně jako Ty. Je potřeba být na pozoru při výběru agentury, tomu se budeme věnovat v třeba v příštím článku.

Doufáme, že se Ti článek líbil a pomohl ti k rozhodnutí udělat další krok k vysněné práci. Kdybys měla jakékoliv dotazy, neváhej nás kontaktovat!

Kategorie:

Autor příspěvku:

Datum: 10.10. 2019

Čtěte také