Kde nakupovat sexy kostýmy pro tanečnice?

Naše povolání je velmi vizuální. Zákazníky vábíme nejen tancem, ale přirozeně celkovým vzhledem. Dobře zvolený kostým a styling odporuje naši smyslnost i úspěch. V některých klubech jsou tématické kostýmy vyžadovány, jinde není slovo kostým úplně na místě a jedná se zkrátka o  celkový outfit pro práci tanečnice – někdy spodní prádlo, jindy přiléhavé body, sexy šaty, sukně s topem, ale třeba i punčošky nebo svetřík. Kam se vydat pro lov těchto svršků? Čti dál a do komentářů nám napiš, jaká místa se pro nákupy nejvíce osvědčila tobě. ❤️

1 Klasické obchody s módou

Proč to zbytečně komplikovat, když skvělé kousky pořídíme i v úplně obyčejných obchodech? HM, New Yorker, Tezenis, Calzedonia a další obchoďákové stálice toho za pár korun nabízí mraky. Stačí přemýšlet, kombinovat a najít svůj styl. Pokud s tancováním teprve začínáš, porozhlédni se právě tam. Kromě klasických setů spodního prádla tam najdeš i extrovertnější kousky jako jsou přiléhavé sexy soupravičky, šaty, ale i boty a další. 

2 Sexshopy a obchody s tanečním oblečením

Specializované obchody jsou pro nákup našich pracovních oblečků jako dělané. Najdeš v nich naprosto vše od podprsenek po nápadité spodní díly.  V sexshopech,  prodávají celou řadu opravdových kostýmů ala zdravotní sestřička, rozverná školačka apod., které tvoje pracovní vystupování zpestří. Najdeš je i v tanečních speciálkách, kde mají i další přiléhavé a neokoukané kousky. Výhodou těchto obchodů je proškolený personál, který poradí, co a jak zkombinovat. Věci si v nich vyzkoušíš a často tam zakoupíš i taneční boty. Navíc se tam jako tanečnice v pánském klubu nemusíš stydět vyslovit svou představu. 

3 Internetové obchody

Ihned dostupné, s nepřeberným sortimentem, za dobrou cenu. Právě takové jsou nákupy v e-shopech. Ali Express nebo Wish nabízí nespočet sexy kousků. I tady zkus hledat a najdeš.  Nevýhodou je, že člověk nikdy neví, kdy zboží dorazí a jaká bude jeho kvalita. Naštěstí není Čína jediná možnost. Na našem povolání je super, že si výbavu pořídíme takřka v každém obchodě s módou. Mrkni třeba na About you nebo Glami

4 Dámské krejčové

Schopná švadlena dokáže vyčarovat hotové divy. Mít něco na míru a podle vlastních představ je úžasné. V tomto případě je se ale hodí mít vlastní představu a vědět, co chceš i co ti sluší. Kvalita služeb krejčových i jejich ceny se velmi liší, tak buď obezřetná. Jsou kluby, které se švadlenami dlouhodobě spolupracují a nechávají si od nich šít kostýmy ve velkém. Tyto dámy bývají ověřené, schopné a rády se s tebou domluví na oblečku podle tvých vlastních představ. 

Ať nakoupíš kdekoliv, nezapomeň, že…

…důležitý je tvůj osobní styl a co sluší tvé vlastní postavě. Mysli na to, že se musíš cítit dobře a sama sobě se líbit. 

…drahé zboží nemusí být nutně kvalitní. Luxusní kousek se někdy brzy zničí a jindy tě zase překvapí, kolik vydržela věc za pár korun.

…boty a oblečení jdou opravit. Pokud se ti něco oblíbeného zničilo, nevěš hlavu a odnes to ke švadleně nebo do opravny obuvi. Svět je plný zbytečných věcí. Radši ušetři a dej nový život věci, co máš ráda a sluší ti. 

…nemusíš mít všechno nové. V šatníku možná vyhrabeš pár kousků, které Ti večer v klubu ještě udělají velkou parádu. 

…cílem je vypadat sexy a žádoucí, ne že se chystáš k spánku. Pohodlí je v práci určitě důležité, ale měj stále na paměti, kvůli čemu v práci jsi. 

Kde nakupuješ oblečení ty? A jaké máš zkušenosti s tím, co se zákazníkům nejvíc líbí? Všechny tvoje názory nás zajímají, tak se zapoj a dej nám vědět. ?

Tags: , ,

Kategorie:

Autor příspěvku: Lída

Datum: 30.1. 2020

Čtěte také