Kurzy pro tanečnice a hostesky

Profesionalita je nikdy nekončící proces. Protože chceme být stále lepší a pozvedávat úroveň našeho oboru, staráme se o kompletní průpravu tanečnic i hostesek a jejich neustálé zdokonalování. 

Co ti naše kurzy ve zkratce přinesou?

 • jak zaujmout a oslnit muže a celkově posílit své sebeprezentování, jak v sobě probudit obchodního ducha, ale také to, jak si práci usnadnit a zvýšit své výdělky,
 • jak o sebe pečovat a co neopomenout  při hygieně, teorii make upu, co pomůže podtrhnout tvojí krásu, co je dobré pro udržení dobré fyzické a psychické kondice,
 • jak dosáhnout zdravého sebevědomí a jak ho využít při práci,
 • základní informace ohledně legalizace práce 
 • a nejen to! 

Kolik můžeš vydělat, když se na sobě budeš pracovat? Hodně! Nahlédni proto na náš přehled kurzů a přihlaš se!

lokalita kurzů: on-line, fyzicky Ostrava a Praha

maximální počet účastnic: 5 tanečnic / hostesek 

Naše kurzy probíhají v komornější atmosféře při nižším počtu zúčastěných. Jenom tak získáš skutečně individuální průpravu, z které si skutečně hodně odneseš. 

NOVINKA! Kurz Profesionální žena

Představujeme první ucelený vzdělávací a mentoringový program v ČR pro dívky a ženy, které pracují v segmentu zábavy pro dospělé. 

Během 5. týdnů on-line programu se dozvíš, jak ze své práce získat víc – VÍCE peněz, VÍCE potěšení, VÍCE sebevědomí a VÍCE přirozené a vnitřní krásy

Staň se skutečnou profesionálkou a osvoj si vědomosti, které ti pomohou být lepší obchodnicí a více sexy ženou

Kurz ti přinese kompletní náhled na práci tanečnice a hostesky a seznámí tě se všemi úskalími, které přináší. 

Vydělávej opravdu hodně peněz a buď sebevědomá!

Přejdi na stránku kurzu pro více informací.

Další kurzy

Pohybový kurz – Seznámení s exotic dance / pole dance

Tento kurz je primárně určen začínajícím a mírně pokročilým tanečnicím. Hodně si toho odneseš ale i pokud  jsi tanečnice s dlouholetou zkušeností, osvojíš si totiž nové přístupy a potvrdíš si svou pohybovou formu.

Před kurzem samotným tě proto vyzpovídáme, abychom si objasnili tvou aktuální úroveň. Daný kurz pak bude připraven na míru právě pro tebe a provede Tě prvky exotic dance, pole dance nebo oběma styly.  Kurzem tě provede tým zkušených profesionálů uzpůsobující svou výuku podle tvých konkrétních pohybových schopností.

Úplné začátečnice: 

 • seznámení se exotic dance, případně pole dance,
 • rozcvička na zahřátí, 
 • držení tyče, 
 • základní kroky a otočky, 
 • nacvičení krátké choreografie,
 • závěrečné protažení. 

Po tomto kurzu už nebudeš amatérkou, hodně si toho odneseš a získáš znatelnou míru jistoty při tanci. Schopnost udělat pěkné vystoupení na stage zaručena. 😊

Mírně pokročilé / středně pokročilé:

 • rozcvička,
 • náhledový tanec před lektorkou, 
 • individuální výuka na základě schopností tanečnice,
 • po tvrdé dřině pořádné závěrečné protažení.  

Nově naučené prvky je dobré hned vyzkoušet i v obutí, doporučujeme proto s sebou vzít taneční boty👠 😊

Pouze fyzicky Ostrava, Praha!

Věříme, že si každá tanečnice z lekce odnese spoustu nových zážitků a dále se zdokonalí. Průběžné vzdělávání je potřebné, vždy je co zlepšovat a na čem pracovat. 

Kurz vizáže

Při své práci musíme být neodolatelné. Tento kurz je vhodný pro všechny začínající tanečnice  a hostesky, ale vlastně pro všechny dámy, které chtějí být krásné a působit upraveně. 

Kurz trvá 2-3 hodiny času, ale záleží také na interakci zúčastněných. Rozdělen je do 3 částí:

 • hygiena,
 • zdraví,
 • make-up. 

Jako tanečnice i hostesky si musíme být vědomy, že s vizáží vše přímo či nepřímo souvisí. Pokud chceš být neodolatelná, žádoucí a jako profesionálka mít úspěch (a  vydělávat hodně peněz), svůj vzhled nesmíš nikdy opomíjet. 💋

☛ Nově také on-line!

Kurz obchodních dovedností pro tanečnice, hostesky a eventové hostesky

Tento kurz je zaměřen pro všechny dívky, které chtějí vydělávat a pochopit, na čem úspěšná práce stojí. Dozvíš se, co při výkonu práce je a není povoleno, seznámíš se s etickými kodexy (ano, to vážně existuje 😊), seznámíme tě se specifikací typů zákazníků a taktéž i spolupracovnic.  Také tě zahrneme dalšími konkrétními doporučeními, které se nám v praxi osvědčily. To ale není vše a rozhodně se je na co těšit. Času stráveného na tomto kurzu nejde litovat, protože ti brzy v práci přinese konkrétní výsledky. 💶

Nově také on-line!

Kurz sebedůvěry

Už žádný stud, nedůvěra sama v sebe, nadávání si za to, jaká jsi byla, co jsi dělala a říkala. Díky tomuto kurzu získáš sílu, elán a chuť být svojí stále lepší verzí. Zjistíš, jakými lidmi je lepší se obklopovat a co ti udělá nejlíp na zlomenou duši, stejně tak jako pochopíš, že jenom v souladu se svými hodnotami budeš žít šťastný život.

Nově také on-line!

Kurz legalizace práce

Úspěch se skrývá za celou plejádou úspěšně zvládnutých věcí. Mít vše právně v pořádku je základ. Dozvíš se, jaké jsou formy pracovního poměru (DPP, DPČ, ŽL), informace ohledně ŽL – jak ho získat, zvolení vhodné živnosti, jaké nám plynou povinnosti – platby pojištění, kdy se hodí připojištění, jak vystavit fakturu, jak přijímat platby v hotovosti a mnohé další, s čím musíš umět operovat.  Už se nebudeš muset strachovat, pokud do práce přijde kontrola. Budeš mít vše v pořádku a získáš jistotu, že postupuješ správně.

  Nově také on-line!

Máš o některý z kurzů zájem?

Pokud se rozhodneš spolupracovat s naší agenturou a začneš pracovat v klubu, neváhej nás kontaktovat pro více informací – získáš od nás ucelenou průpravu a kompletní podporu pro výkon práce tanečnice nebo hostesky.

V případě, kdy jako tanečnice své angažmá už máš a chceš se pouze samostatně dál rozvíjet a komunikovat s naší komunitou, můžeš se kouknout na náš online kurz , kde se dozvíš více informací.  

Přinášíme i další druhy vzdělání. Naším cílem je ti co nejvíce usnadnit náročnou cestu za svobodou a dobrodružstvím. Především začínající tanečnice si mohou připadat ztracené a my jsme tu pro ně, aby si nepřipadaly samy. Ještě více informací se proto dozvíš po registraci do našeho portálu a přihlášení. 

Naše dveře jsou ti vždy otevřeny. Rádi tě v tvé profesionální dráze budeme rozvíjet a předáme ti know-how zkušených tanečnic. Kontaktuj nás kdykoliv na e-mailu info@martinasagency.com.