Láká Tě práce tanečnice? Zvaž výhody spolupráce s agenturou.

Přemýšlíš nad pracovní dráhou tanečnice nebo ses do ní už dala? Přístupů, jak svůj pracovní stav ,,spravovat”, je hned několik. Jasně, můžeš pracovat na vlastní pěst a být volná jako pták. Křídla Ti ale nepřistřihne ani agentura. Naopak – je li agenturní zastoupení skutečně dobré, postará se o vše důležité a Tobě zůstane víc času na samotnou práci. Čistá hlava a jistota, že vše zůstane v pořádku, jsou to nejdůležitější. Dobrá agentura Ti toho ale poskytne mnohem víc a tom my mluvíme právě v tomto článku.

Agentura Ti usnadní cestu

Práce go-go, topless nebo strip tanečnice je plná svobody, cestování a zábavy. Aby tohle platilo, je důležité mít určité znalosti a dobře nastavené přátelské vztahy. Každý člověk má omezenou kapacitu zkušeností a především v začátcích tanečnice neví, co je čeká. Angažmá se také liší klub od klubu. Agentura pokryje hladký chod všeho důležitého. Je-li dobrá, poskytne Ti důkladnou přípravu už před výjezdem do klubu a nachystá Tě na všechno, co čím se potkáš při práci na místě. Zajistí Ti také vše spojené s cestou (letenky, jízdenky) a pobytem (ubytování) v nové lokaci. Fakt, že jsi na svou práci maximálně nachystaná a navíc víš, kam jedeš a kde bude Tvůj přístav po pracovní době, Ti dodá klid i jistotu pro dobrý výkon samotné práce. To ale není všechno. Agentura pro Tebe vybere maximálně bezpečný a ověřený klub a vše Ti v něm dopředu nachystá. Samozřejmě o Tobě informuje všechny zainteresované, což Ti už dopředu dodá energii a pocit, že jsi na místě velmi vítaná. O agenturu se ale můžeš opřít v tom nejdůležitějším – řeší s Tebou otázku financí a výplat, Tvou bezpečnost, zdravotní stav i cokoliv dalšího, co je nutné aktuálně i pravidelně řešit. Dává za Tebe také klubu zpětnou vazbu a snaží se Tě průběžně posouvat dopředu – po stránce profesionální i finanční. 

Výběr agentury musí mít vliv na vše důležité

Některé agentury poskytují svým tanečnicím skvělý servis, jiným jde hlavně o peníze, které díky jejich angažmá získají. Při výběru je proto důležité mít už od začátku oči co nejvíc otevřené. Se správnou agenturou od začátku víš, na čem jsi a jaký bude další vývoj pracovních záležitostí. Výborně s Tebou komunikuje, o všem Tě informuje a už od startu Ti dává pocit, že Tě bere jako důležitou.  Slovo ,,agentura” pochází od slova ,,agent”, což pochází z francouzštiny a má význam ,,jednatel, pověřenec”. Musí za Tebe tedy jednat,  starat se o Tebe, přinášet Ti reálnou oporu a pocit jistoty.  Při výběru dej na svůj instinkt, ale také se dopředu o podmínkách spolupráce správně informuj. Co všechno Ti kontrakt přinese? Na jak dlouho a co všechno zahrnuje? Stojí za agenturou někdo reálný, s kým budeš komunikovat? Na koho se máš obracet při řešení problémů? To všechno jsou otázky, na které musíš znát odpověď. Agentura by neměla být institucí, která Tě pouze někam vyšle a dále se nestará. Je to potvrzení a jistinou Tvého profesionálního pracovního závazku a slovo ,,profesionální” je zde obzvláště důležité. Čím je profesionálnější, tím více Ti toho přináší a pracovně Tě rozvíjí (pohybové lekce, školení o komunikaci atd.). Neboj se si dát s výběrem agentury čas a měj hodně otázek. 

Dobré vztahy – to na čem svět pořád stojí

Moderní svět je krásný, ale drahý a občas také drsný. Vydělávat peníze se musí a záleží na náročnosti každého z nás, jakou formou k tomu přistoupí. Ať už pracujete kdekoliv a jakkoliv, najdou se momenty, které nebudou jednoduché. Trable řeší prodavačky za kasou, úřednice, fotografky a samozřejmě i striptérky. Práce s lidmi není pověstná jen tak pro nic za nic, je sakra náročná. Slušnost a otevřený přístup k řešení problémů se ale vždycky vyplácí. Ať se děje cokoliv, komunikace to může vyřešit. Spokojenost je vlastně takový kruh, kterého se účastníš Ty, agentura i klub.  Agentura je tu od toho, aby za Tebe řešila věci milé i obtížné, a Ty bys měla mít možnost se na ni ve všem obracet. Pokud bude dobrá, bude s Tebou vše řešit a dávat Ti rady, jak k situaci přistoupit. Profesionalita se opírá o zkušenosti a promyšlenost, nikoliv o ukvapená jednání. Buď vždy tou, kdo drží otěže v rukou a ví, kam míří i jak toho docílí. Buď slušná, cílevědomá, pracuj tvrdě a miř vysoko. To stejné vyžaduj po svojí agentuře. 

Máš už s agenturou nějaké zkušenosti? Budeme rádi, když nám do komentářů dáš vědět, jaké to bylo. A pokud Tě cokoliv zajímá o naší agentuře, pamatuj, že jsme tu pro Tebe. 

Kategorie:

Autor příspěvku:

Datum: 19.11. 2019

Čtěte také