O nás

‘Martina’s Agency’ Ti pomáhá v usnadnění cesty k poznání našeho světa a životního stylu plného svobody, příležitostí, znalostí, cestování, přátelství a zábavy v nejlepších a ověřených klubech napříč celým světem.

Tvou destinací může být Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Německo, Lucembursko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko či Švýcarsko,…jinými slovy “neznáme hranice”.

Martina’s Agency je založená, jak asi předpokládáš, Martinou. Martina má velmi dobré povědomí v tomto pestrém odvětví, není mnoho věcí se kterými by se nesetkala, jelikož také obouvala taneční boty.

Martina měla možnost poznat a tancovat v mnoha klubech po celém světě. Některé z nich byly průměrné, jiné dobré a jiné skvělé. Zajimavostí je, že o jejich kvalitě nevypovídalo to, jak klub vypadal, ale jaký personál v něm pracoval a jakou atmosféru v něm v něm vytvářel.

Martina taktéž spolupracovala s několika agenturami. Některé agentury poskytovaly dívkám skvělý servis, jiné se k dívkám chovaly jako ke strojům na peníze a vůbec se o ně nestaraly. Ale samozřejmě i ty lepší měly vždy prostor pro zlepšení.

Martina využila její mnoholeté zkušenosti s kluby a agenturami jako inspiraci pro vytvoření její vlastní agentury. Jejím cílem je být lepší a poskytnout svým klientkám to, co sama v tu dobu postrádala.

Martina’s Agency poskytuje vynikající servis zajištěný profesionálně připravenými, motivovanými a kvalifikovanými tanečnicemi a hosteskami na vysoké úrovni, které si získají přízeň vašich hostů.