Pro tanečnice

Ráda se bavíš? Jsi společenská, možná tak trochu exhibicionistka? Úsměv máš skoro pořád na tváři a s tanečním parketem se loučíš při východu slunce?

Tak v tom případě jsi tady správně!  A práce tanečnice je pro tebe jako stvořená!

Informace pro tanečnice

Tanec, cestování, seznamování se s zajímavými lidmi, nová přátelství, získaní sebejistoty, velice zajímavé výdělky a hlavně časovou volnost…. To vše Ti může zajistit práce tanečnice.

Ať to není jen o superlativech, i tato práce má své stinné stránky a může být i velmi náročná.

Ale rozhodně to stojí za to!

Tak se pojďme podívat, co práce tanečnice obnáší?

Úplně nejdřív je důležité říct, že se jedná o sebeprezentování. Tudíž je nesmírně důležité, abys dbala jak o svůj zevnějšek (zdraví, strava, tělo, pleť, vlasy, nehty, být čistotná), tak i o duši (být vždy milá a v dobré náladě). Budeš totiž v kontaktu s lidmi, kteří se chtějí pobavit, usmívat se, hodit starosti všedního dne za hlavu a kochat se pohledem na krásné tanečnice, které působí sympaticky, radostně a opečovávaným dojmem. Neboj se nechat si poradit v oblasti líčení od naší skvělé vizážistky. Spolupracujeme s profesionálkou, která líčí herce pro FTV Prima.

Další nadpis

Dalším důležitým předpokladem je, abys byla alespoň trochu pohybově nadaná. Výhodou je cit pro rytmus a hudbu. Nejsi si jistá? Máš obavy, jestli to zvládneš? Neboj se a pojď do toho! Tohle jsou věci, které se dají naučit!

Spolupracujeme s choreografkami, které tě navedou na Tvůj vlastní styl a ty se budeš hned cítit jistější J Začínajícím tanečnicím nabízíme “basic moves lesson” a to na náklady agentury. V případě zájmu ti zajistíme soukromé lekce “pole dance” za zvýhodněné ceny.

Pokud máš touhu procestovat svět nebo alespoň část z něj, jsme praví parťáci, kteří ti pomohou tento sen splnit. Je k tomu však potřeba ovládat minimálně jeden světový jazyk (Aj, Nj, …).

Práce tanečnice ti dá volnost, po které touží každá z nás. Ale stále musíš být zodpovědná. I my přistupujeme k naší práci zodpovědně, staráme se o tvou spokojenost a bezpečí a v neposlední řadě o spokojenost ze strany klubů.

Pokud jsme ti nasadili brouka do hlavy a ty už si teď pohráváš s myšlenkou poznat práci tanečnice na vlastní kůži, neváhej nás/mě kontaktovat!

Zkontroluj si platnost pasu a můžeme vyrazit společně za dobrodružstvím. ?

Let’s start a new era

Registrace