Prověřujeme kvalitu pánských klubů aneb Jely jsme do Antverp a zjistily, že tohle ne

Povolání tanečnice je zároveň životní styl. Jedním z důvodů založení naší agentury byl fakt, že jsme tanečnice a jsme jimi rády.  Tahle práce nám přináší nejen kvalitní výdělek, ale také pocit svobody a prostor pro projevení naší individuality. Baví nás, že můžeme poznávat svět a zároveň vydělávat. Jako agentura chceme možnost cestovat nabízet i našim členkám. Jedna skutečnost je ale důležitější než všechny ostatní – MÍSTO, KDE TANČÍME, MUSÍ MÍT ÚROVEŇ. Přiznávat negativní zkušenosti možná není populární. Nejlepší ale budeme jen tehdy, když nebudeme přivírat oči, dovolíme si rekapitulovat a z chyb se poučíme. Všechno nemůže být pouze ideální. My naštěstí včas zjistily, že jedno z míst angažmá nebylo to pravé. 

Kluby –  místo práce gogo/topless/strip tanečnic

Místo výkonu naší práce je dost specifické, to asi všichni víme. Tančíme zkrátka v klubech a nočních podnicích. Pracujeme především ve večerních a nočních hodinách, bavíme se a těšíme přihlížející i naše společníky. My od začátku našeho vzniku posílaly naše tanečnice pouze do klubů na Moravě, konkrétně do Olomouce a Ostravy. Kvalita klubů, jejich zázemí, bezpečnost a solidní jednání je pro nás komplexní prioritou #1. V naší práci se musíme cítit dobře nejenom co se týče prostoru, ale i pracovního kolektivu. Naše kluby v ČR výborně známe a víme, že jejich kvalita je skvělá. Míříme ale vysoko, takže máme nasmlouvaná i místa v zahraničí. Zde je to s kontrolou kvality obtížnější, ale ne nerealizovatelné. Naši tanečnici Dášu jsme proto při její pracovní návštěvě Antverp doprovázely, abychom měly jistotu. 

Antverpy, druhé největší město Belgie

Řekne-li se Belgie, nejspíš se všem vybaví sídla EU. Belgie je monarchie, no vážně, v jejím čele stojí král. Ekonomicky si na tom stojí dost dobře a také proto se tam tanečnicím výborně daří. Naše zakladatelka Martina by o Antverpách mohla vyprávět spoustu příběhů. Našla tam své dlouhodobé angažmá i lásku.  Antverpy jí učarovaly svým obrovským přístavem, diamanty, které se tam zpracovávají i módou a designem přítomném v každém jejich koutu. Při plánování, kam posílat za tancem naše slečny, proto bylo tohle město jasná volba. Dáša se tam těšila stejně jako my a další adeptky o tamější zaměstnání. 

Výlet jako velká zkušenost

Příběh, o němž píšeme, se odehrál už v prosinci 2019. Klub, do něhož jsme vyrazily, jsme v minulosti samy osobně navštívily. Býval solidní. Komunikace s majitelem probíhala seriózně a zrovna tak i domluva prvního čtrnáctidenního angažmá naší tanečnice. Říkáte si, proč tam Dáša měla tančit tak krátce? Chtěly jsme prostor otestovat, než se pustíme do vážnějších rozhodnutí. Od návštěvy klubu jsme si slibovaly cokoliv, věřily jsme ovšem v jeho kvalitu. Jaké ovšem bylo od prvních minut naše překvapení. Klub nedaleko centrálního nádraží absolutně nevyhověl našim podmínkám pro spolupráci. Nejenom, že nás nikdo pořádně nepřivítal a personál klubu se zdál všelijaký, jenom ne příjemný. Místo jako takové bylo otřesné. Zašlé, tmavé, nemoderní, špinavé a nejspíš i nebezpečné. Majitel klubu navíc ani nebyl přítomen. Byly jsme zklamané. Rozvaha, zda na místě 14 dní zůstat a práci zde vyzkoušet, vzala brzy za své. Náš dobrý pocit a bezpečí je prvořadé. Veškerou spolupráci na tomto místě jsme zrušily a s klubem vypověděly smlouvu. 

Návštěva klubu v Antverpách nám otevřela oči. Supervize výkonu práce našich tanečnic jsme zanesly do našich procesů. Průběžné návštěvy klubů jsou sice nákladné, ale nezbytné. Výlet do Belgie nás stál čas i peníze za nákup letenek, ubytování i dalších nezbytností. Dáša zabalená na čtrnáctidenní angažmá měla své plány. Dodnes jsme vděčné za její reakci a dobrosrdečný přístup. 

Všechno zlé je ale skutečně pro něco dobré a my díky tomu víme, na co si dávat pozor. Naše tanečnice nově posíláme pouze do míst, která doopravdy dobře známe. Nejde to jinak. ❤️

Zajímá vás, jaká spolupráce s námi je? Rády vás seznámíme, které kluby právě obsazujeme a za jakých podmínek. 

PS: Dášo, tímto Ti děkujeme za Tvůj přístup. Jsme vděčné, že naše cesta do Antverp proběhla právě s Tebou. Naše společná komunikace je důkazem, že naši agenturu tvoří upřímné holky se společným cílem. 

Tags: , ,

Kategorie:

Autor příspěvku: Lída

Datum: 23.1. 2020

Čtěte také